LIFESTYLE Sport

Zimowe szaleństwo w Silesia City Center

Zimowe szaleństwo w Silesia City Center
Od 30 listopada aż do 29 lutego (również w niedziele niehandlowe) będzie można korzystać z lodowiska w Silesia City

Data publikacji: 2019-11-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zimowe szaleństwo w Silesia City Center
Kategoria: LIFESTYLE, Sport

Od 30 listopada aż do 29 lutego (również w niedziele niehandlowe) będzie można korzystać z lodowiska w Silesia City Center.

Zimowe szaleństwo w Silesia City Center LIFESTYLE, Sport - Od 30 listopada aż do 29 lutego (również w niedziele niehandlowe) będzie można korzystać z lodowiska w Silesia City Center.

Rozpoczyna się ulubiony czas w roku dla miłośników sportów zimowych. Jak spędzić zimę w mieście? Na lodowisku w Silesia City Center. Od 30 listopada aż do 29 lutego (również w niedziele niehandlowe) będzie można korzystać ze ślizgawki, a także z bezpłatnych zajęć w szkółce łyżwiarskiej – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Jazda na łyżwach to nie lada sztuka. W tym sporcie najważniejsza jest równowaga, balans ciała i oczywiście dobry nastrój. Na Placu Słonecznym przy Silesia City Center przez cały sezon będzie można korzystać z lodowiska. Dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na tafli lodu, w każdy weekend (dla najmłodszych również przez całe ferie) organizowane będą bezpłatne zajęcia w ramach szkółki łyżwiarskiej.

Co roku nasza szkółka cieszy się bardzo dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży, ale także osób dorosłych. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy bezpłatne zajęcia w grupie dla osób powyżej 15. roku życia – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

Wstęp na ślizgawkę jest bezpłatny, a na miejscu jest możliwość wypożyczenia i naostrzenia łyżew. Zajęcia w ramach szkółki łyżwiarskiej będą prowadzone w soboty i w niedziele (również niehandlowe) w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat w godz. 10:00-11:00 oraz dla osób powyżej 15. roku życia w godz. 11:00-12:00. Zajęcia są bezpłatne, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zapisy na nie prowadzone są na Facebooku Silesia City Center.

Lodowisko na Placu Społecznym przy Silesia City Center będzie czynne od 30 listopada do 29 lutego w godzinach: od poniedziałku do czwartku 12:00-21:00, piątek 10:00-22:00, sobota i niedziela 10:00-21:00.

A to już wiesz?  Euro 2016 na żywo w Porcie Łódź

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zimowe szaleństwo w Silesia City Center LIFESTYLE, Sport - Od 30 listopada aż do 29 lutego (również w niedziele niehandlowe) będzie można korzystać z lodowiska w Silesia City Center.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Sport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy