LIFESTYLE Sport

Zapowiada się rekordowy Wędkarski Dzień Dziecka w Pasłęku

Całe wydarzenie odbędzie się już 9 czerwca 2019 roku (niedziela) w Parku Ekologicznym Zakrzewko

Data publikacji: 2019-05-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zapowiada się rekordowy Wędkarski Dzień Dziecka w Pasłęku
Kategoria: LIFESTYLE, Sport

Całe wydarzenie odbędzie się już 9 czerwca 2019 roku (niedziela) w Parku Ekologicznym Zakrzewko II.

Zapowiada się rekordowy Wędkarski Dzień Dziecka w Pasłęku LIFESTYLE, Sport - Całe wydarzenie odbędzie się już 9 czerwca 2019 roku (niedziela) w Parku Ekologicznym Zakrzewko II.

Z okazji przypadającego 1 czerwca Dnia Dziecka, Polski Związek Wędkarski – Koło nr 14 w Pasłęku wraz z Piekarnią-Cukiernią Raszczyk, pragną zaprosić wszystkich dorosłych i wszystkie dzieci z okolic powiatu elbląskiego i gminy Pasłęk na Wędkarski Dzień Dziecka. Oj będzie się działo!

Całe wydarzenie odbędzie się już 9 czerwca 2019 roku (niedziela) w Parku Ekologicznym Zakrzewko II. Całe przedsięwzięcie rozpocznie się od oficjalnej próby ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób wędkujących jednocześnie. Start już o godzinie 9:00. 

Aby ustanowić Rekord Polski, w Pasłęku jednocześnie musi wędkować przynajmniej 100 osób. Wiek i umiejętności nie mają tu żadnego znaczenia – liczy się chęć i zapał! Udział w próbie jest bezpłatny. Obecny na miejscu sędzia Biura Rekordów zweryfikuje wynik i jeśli uczestnicy odniosą sukces – wręczy pamiątkowy certyfikat.

Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/wedkarski-dzien-dziecka-2019/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zapowiada się rekordowy Wędkarski Dzień Dziecka w Pasłęku LIFESTYLE, Sport - Całe wydarzenie odbędzie się już 9 czerwca 2019 roku (niedziela) w Parku Ekologicznym Zakrzewko II.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Sport

A to już wiesz?  Rower: wstęp do autobiografii. Od lekceważenia, przez akceptację po przyszłość

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy