Data publikacji: 2018-05-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Z okazji Dnia Mieszkańca w Ustce będą bić Rekord Polski w strzelaniu karnych
Kategoria: LIFESTYLE, Sport
W ramach obchodów Dnia Mieszkańca sportowcy z klubu MKS Jantar Ustka podejmą się ustanowienia Rekordu Polski w jak największej ilości osób strzelających rzuty karne.
Bicie Rekordu Polski na najwięcej osób wykonujących rzuty karne odbędzie się w ramach Dni Mieszkańca w Ustce, które wpisały się już w kalendarium imprez organizowanych w mieście. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są zarówno rdzenni mieszkańcy Ustki jak i wszyscy turyści przebywający akurat w okolicy.
Poza oficjalną próbą bicia rekordu, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Między innymi: zabawy i gry sportowe na Orliku z OSiR Ustka; mecz gwiazd MKS Jantar Ustka; wystawę zabytkowych samochodów marki Mustang oraz wręczenie pamiątkowych nagród. Za zakończenie tegorocznych Dni Mieszkańca zaplanowano występ DJ'a, który będzie bawił się wspólnie ze wszystkimi uczestników aż do godziny 21.
Oficjalna próba Rekordu Polski rozpocznie się o godzinie 11:30 i potrwa do 13:30. Rekord odbędzie się na terenie OSiR w Ustce przy ulicy Grunwaldzkiej 35. Aby został uznany przez Biuro Rekordów, rzuty karne musi łącznie strzelać minimum 100 osób.
Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/dzien-mieszkanca-w-ustce
źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hashtagi: #LIFESTYLE #Sport