Wiadomości Branżowe

Wyskocz do Soczi z Samsung i Piotrem Żyłą

Wyskocz do Soczi z Samsung i Piotrem Żyłą
Samsung wraz z ambasadorami z Samsung GALAXY Team zabierze grono użytkowników swoich smartfonów na XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014.„Jak będziesz dopingować polskich Olimpijczyków?” – zakup smartfonu Samsung oraz pomysłowa odpowiedź na to pytanie pozwolą zrealizować marzenia o obejrzeniu XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 na żywo. W ramach promocji trwającej do 31 grudnia 2013 roku, Partner XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014, firma Samsung zabierze laureatów na ekscytujący kilkudniowy wyjazd, by obserwować zmagania najlepszych sportowców na świecie. Konkurs promuje znakomity skoczek narciarski Piotr Żyła - członek Samsung GALAXY Team.Promocja, skierowana jest do osób, które między 18 listopada a 31 grudnia kupią dowolny smartfon Samsung, a następnie zgłoszą swój udział poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.wyskoczdosoczi.samsung.pl. Warunkiem zakwalifikowania zgłoszenia jest dołączenie do niego dowodunabycia smartfonu oraz odpowiedzi na pytanie konkursowe:

Teaser

Samsung wraz z ambasadorami z Samsung GALAXY Team zabierze grono użytkowników swoich smartfonów na XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014.

?Jak będziesz dopingować polskich Olimpijczyków?? ? zakup smartfonu Samsung oraz pomysłowa odpowiedź na to pytanie pozwolą zrealizować marzenia o obejrzeniu XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 na żywo. W ramach promocji trwającej do 31 grudnia 2013 roku, Partner XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014, firma Samsung zabierze laureatów na ekscytujący kilkudniowy wyjazd, by obserwować zmagania najlepszych sportowców na świecie. Konkurs promuje znakomity skoczek narciarski Piotr Żyła – członek Samsung GALAXY Team.

Promocja, skierowana jest do osób, które między 18 listopada a 31 grudnia kupią dowolny smartfon Samsung, a następnie zgłoszą swój udział poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.wyskoczdosoczi.samsung.pl. Warunkiem zakwalifikowania zgłoszenia jest dołączenie do niego dowodunabycia smartfonu oraz odpowiedzi na pytanie konkursowe: ?Jak będziesz dopingował polskich Olimpijczyków??.

Co tydzień będzie można wygrać nagrodę główną w postaci dwuosobowych wycieczek na XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014. Poza emocjami związanymi ze zmaganiami sportowców, grono szczęśliwców będzie miało także okazję przejechać się samochodem terenowym po górach Kanionu rzeki Psakho na Kaukazie oraz wybrać się na wycieczkę po podziemnym labiryncie Jaskiń Woroncowa. Dodatkowo w wybranych sieciach sprzedaży do wygrania jest wiele cennych nagród takich jak polary, czapki czy puchowe kamizelki z logo XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014!

Więcej informacji o konkursie, w tym szczegółowy regulamin, znajduje się na stronie: www.wyskoczdosoczi.samsung.pl www.wyskoczdosoczi.samsung.pl

#####

Zaangażowanie Samsung w Igrzyska Olimpijskie

Po raz pierwszy Samsung zaangażował się w Igrzyska Olimpijskie podczas ich seulskiej edycji w roku 1998, stając się sponsorem lokalnym. Od zimowych Igrzysk w Nagano w 1998 roku, spółka rozszerzyła swój zakres działań, stając się światowym partnerem olimpijskim w kategorii urządzeń komunikacji bezprzewodowej. Firma zapewniła platformę komunikacji bezprzewodowej Wireless Olympic Works (WOW) oraz dostarczyła telefony komórkowe, które zapewniły Rodzinie Olimpijskiej dostęp do informacji w czasie rzeczywistym, dostosowanych do bieżącego położenia użytkownika, oraz dostęp do interaktywnych technologii komunikacyjnych. Samsung organizuje również wiele cyfrowych kampanii marketingowych, które umożliwiają dzielenie się olimpijskimi emocjami z ludźmi z całego świata. Dzięki inteligentnym technologiom mobilnym umożliwiają one także uczestniczenie w największej imprezie sportowej na świecie wszystkim fanom. Samsung pozostanie światowym partnerem olimpijskim do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

A to już wiesz?  Liroy- premiera w Allegro.pl

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy