LIFESTYLE Sport

Więcej sportu we Wrocławiu

Więcej sportu we Wrocławiu
Buty i ubrania najbardziej znanych firm, profesjonalny sprzęt sportowy, doradztwo fachowej obsługi, a to wszystko na ponad 800-metrowej powierzchni. Marka Martes Sport otworzyła swój sklep w Magnolia Park. To kolejna nowość w największej galerii handlowej na Dolnym

Data publikacji: 2017-03-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Więcej sportu we Wrocławiu
Kategoria: LIFESTYLE, Sport

Buty i ubrania najbardziej znanych firm, profesjonalny sprzęt sportowy, doradztwo fachowej obsługi, a to wszystko na ponad 800-metrowej powierzchni. Marka Martes Sport otworzyła swój sklep w Magnolia Park. To kolejna nowość w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku.

Więcej sportu we Wrocławiu LIFESTYLE, Sport - Buty i ubrania najbardziej znanych firm, profesjonalny sprzęt sportowy, doradztwo fachowej obsługi, a to wszystko na ponad 800-metrowej powierzchni. Marka Martes Sport otworzyła swój sklep w Magnolia Park. To kolejna nowość w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku.

Bieganie, jazda na rowerze, pływanie, piłka nożna, siatkówka, koszykówka, fitness, turystyka – bez względu którą aktywność fizyczną wybierzemy tej wiosny, potrzebne do niej obuwie, ubrania czy sprzęt znajdziemy w Martes Sport. Nowy sklep otwarto właśnie w Magnolia Park. Salon znajduje się na 1. piętrze, obok sklepu Decimas. Zajmuje powierzchnię 820 mkw.

– Nieustannie przyglądamy się gustom i potrzebom naszych klientów. Sport stanowi coraz ważniejszą część ich życia, a kojarzona z nim moda „wyszła” na ulice. Poszerzyliśmy ofertę o kolejną markę, która jest synonimem aktywności. Jestem przekonany, że trafi w gusta zarówno wytrawnych sportowców, jak i tych, którzy dopiero szukają odpowiedniej dla siebie dyscypliny – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Magnolia Park oferuje najbardziej różnorodną ofertę zakupową na Dolnym Śląsku. Znajduje się tutaj między innymi pierwszy na Dolnym Śląsku Decimas, a także największy salon Nike. Produkty sportowe proponują również: Decathlon, 4F, Adidas, Reebok, City Sport Partner, Intersport, New Balance, Pafoscan Sport, Sizeer, Hobby4Men, Jack Wolfskin, The North Face.

Magnolia Park nieprzerwanie promuje aktywność wśród mieszkańców Wrocławia. – Nasi klienci mogą poćwiczyć w siłowni Jatomi Fitness, potańczyć w Centrum Tańca Champion Team, a przy sprzyjającej pogodzie potrenować w bezpłatnej strefie do Street Workoutu lub pograć na boisku wielofunkcyjnym. Jesteśmy jedyną galerią handlową we Wrocławiu, która proponuje tyle możliwości – dodaje Tomasz Waszkiewicz.

Martes Sport to kolejna nowość w Magnolia Park. W ostatnich dniach swoje biuro podróży otworzyło tutaj również Rainbow Tours. Firma jest jednym z największych podmiotów sektora usług turystycznych w Polsce. Oferuje wycieczki własne oraz produkty innych touroperatorów. To czwarty tego typu lokal w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku. Ofertę uzupełniają  biura podróży Itaka, TUI, Pagart Tour.

A to już wiesz?  Dzieci z całej Polski wezmą udział w imprezie sportowej na rzecz UNICEF

– Obecność Rainbow Tours mocno wzmacnia naszą ofertę. W innych galeriach handlowych funkcje usługowe nie są tak dobrze rozwinięte. Teraz nasi klienci mogą jeszcze łatwiej zaplanować wakacje – dodaje Tomasz Waszkiewicz.

Warto przypomnieć, że w ostatnim czasie w tej galerii handlowej otwarto Centrum Tańca Champion Team oraz Centrum Medyczne Magnolia Park.

Magnolia Park liczy 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

http://www.magnoliapark.pl/

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi 100 tys. mkw. Jest tu 250 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in.: Aldo, Bershka, C&A, Decathlon, Denon, ECCO, Esprit, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Oysho, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Promod, Pull&Bear, RESERVED, Saturn, Stradivarius, TK Maxx, TOUS, W. Kruk, Zara. Ofertę z sektora „zdrowie i uroda” reprezentują jednocześnie drogerie m.in. Super-Pharm i Rossmann, ale i Douglas, Sephora, Inglot czy Mac. Galeria wyznacza trendy – można tu znaleźć pierwsze na Dolnym Śląsku salony: Crocs, Decimas, LC Waikiki, The North Face, Samsung Brand Store czy Superdry. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje 7-salowe kino Helios, salę zabaw dla dzieci Labibu, największe na Dolnym Śląsku Centrum Tańca Champion Team i centrum Jatomi Fitness. Klienci mogą korzystać z hipermarketu budowlanego Castorama, sklepu Komfort i czynnego do północy hipermarketu TESCO. W galerii handlowej działa również Centrum Medyczne Magnolia Park – przychodnia zapewnia dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistów, m.in. stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej.

A to już wiesz?  iHealth Wave - pierwszy monitor aktywności fizycznej wspomagający pływanie.

Ofertę centrum uzupełnia 30 restauracji i kawiarni. Klienci mają do dyspozycji ponad 1600 miejsc w strefie restauracyjnej, z których blisko połowa znajduje się w lokalach z obsługą kelnerską. Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki – sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje. Jako pierwsza galeria handlowa w regionie wprowadziła stałą, darmową usługę Personal Shopping – indywidualnych zakupów w towarzystwie stylistki. Dodatkowo klienci mogą kupić kartę podarunkową – to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej, która pozwala na zakupy we wszystkich sklepach i punktach usługowych galerii handlowej. Jest idealnym pomysłem na udany prezent.

Zróżnicowana, atrakcyjna oferta, wygodny dojazd samochodem i komunikacją miejską oraz bliskość dużych osiedli mieszkaniowych czynią centrum doskonałym miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i rekreacji. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu, plac zabaw dla dzieci, a także deptak z drzewami, ławeczkami i fontannami, przy których można odpocząć. Magnolia Park stanowi miejsce spotkań dla lokalnej społeczności również ze względu na organizowane tu wydarzenia specjalne. Więcej informacji można znaleźć na www.magnoliapark.pl. Śledź nas na www.facebook.com/magnoliaparkcentrum i www.instagram.com/magnoliaparkcentrum. Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Poland Sp. z o.o.

 

Multi Corporation to wiodący właściciel, zarządca oraz deweloper wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jest to dobrze dokapitalizowana pan-europejska platforma nieruchomości handlowych zorientowana na wzrost, a jej działalność koncentruje się na generowaniu, zarządzaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu. Obiekty Multi Corporation są też często katalizatorem wzrostu gospodarczego oraz odnowy społecznej w miastach i regionach, w których działają. Od powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach oraz jest właścicielem lub zarządcą 60-ciu centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.

A to już wiesz?  Wakacje w górach, czyli jak najlepiej przygotować się do pieszych wędrówek

 

Blackstone jest jedną z wiodących światowych firm inwestycyjnych i doradczych. Naszym celem jest osiąganie pozytywnych wyników i budowanie długoterminowej wartości dla naszych inwestorów, spółek w które inwestujemy, firm którym doradzamy, a także dla globalnej gospodarki. Osiągamy to dzięki zaangażowaniu naszej znakomitej kadry oraz elastycznemu wykorzystaniu kapitału. Nasze różnorodne spółki zarządzające aktywami specjalizują się w zarządzaniu funduszami private equity, funduszami nieruchomościowymi, hedgingowymi, funduszami sekurytyzacyjnymi oraz zamkniętymi funduszami inwestycyjnymi. Blackstone zapewnia też różnorodne usługi doradcze, w tym doradztwo finansowe, strategiczne, restrukturyzacyjne i reorganizacyjne, a także usługi w zakresie alokacji funduszy. Więcej informacji można znaleźć na www.blackstone.com. Śledź nas na [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Więcej sportu we Wrocławiu LIFESTYLE, Sport - Buty i ubrania najbardziej znanych firm, profesjonalny sprzęt sportowy, doradztwo fachowej obsługi, a to wszystko na ponad 800-metrowej powierzchni. Marka Martes Sport otworzyła swój sklep w Magnolia Park. To kolejna nowość w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Sport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy