LIFESTYLE Sport

Weekend pełen wrażeń z firmą WIŚNIOWSKI na Enea IRONMAN 70.3 Gdynia

Weekend pełen wrażeń z firmą WIŚNIOWSKI na Enea IRONMAN 70.3 Gdynia
Firma WIŚNIOWSKI przygotowała atrakcje dla

Data publikacji: 2018-08-01
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Weekend pełen wrażeń z firmą WIŚNIOWSKI na Enea IRONMAN 70.3 Gdynia
Kategoria: LIFESTYLE, Sport

Firma WIŚNIOWSKI przygotowała atrakcje dla wszystkich!

Weekend pełen wrażeń z firmą WIŚNIOWSKI na Enea IRONMAN 70.3 Gdynia LIFESTYLE, Sport - Firma WIŚNIOWSKI przygotowała atrakcje dla wszystkich!

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń triathlonowych w Polsce. W piątek, 3 sierpnia rozpocznie się Enea IRONMAN 70.30 Gdynia. W czasie 3-dniowych zmagań sportowców,odbędzie się wiele imprez towarzyszących, takich jak: Sprint Triathlon,  Kids Aquathlon czy Sztafety triathlonowe. Jednym z głównych partnerów wydarzenia jest firma WIŚNIOWSKI – producent bram, drzwi i ogrodzeń, która przygotowała na tę okazję wiele atrakcji. 

Z myślą o wszystkich miłośnikach triathlonowych zawodów, ich rodzin i przyjaciół firma WIŚNIOWSKI stworzy specjalną strefę Be The Winner. Znajdzie się tam szereg atrakcji, które dostępne będą przez cały, triathlonowy weekend. Stanowisko znajdować się będzie w Strefie Rodzinnej na plaży miejskiej w Gdyni. 

W sobotę, 4 sierpnia firma WIŚNIOWSKI przygotowała nie lada niespodziankę. Na stoisku firmy pojawi się gość specjalny, aktor – Krzysztof Wieszczek, ambasador prowadzonego przez firmę projektu sportowego Be The Winner. Będzie to doskonała okazja do zdobycia autografu oraz wspólnego zdjęcia. To nie jedyna atrakcja. Dla dorosłych przygotowana będzie strefa relaksu, a zaraz obok zostanie zlokalizowane kino letnie, gdzie będzie się można rozsiąść w wygodnych leżakach Be The Winner oraz rozkoszować się rozrywką na wysokim poziomie w wyjątkowym, nadmorskim otoczeniu. Jedną z najbardziej ciekawie zapowiadających się atrakcji, jakie przygotowała firma WIŚNIOWSKI, będzie możliwość spróbowania swoich umiejętności w skimboardzie. Jest to sport wodny, który polega na jeździe, a właściwie ślizgu na desce po fali lub na płytkiej wodzie. To doskonała propozycja zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych. Nie zabraknie także zajęć dla najmłodszych. Na stanowisku WIŚNIOWSKI znajdą się bowiem gigantyczne klocki, z których będzie można budować fantazyjne konstrukcje, a także ramka do robienia zdjęć. 

Każdy z obecnych będzie mógł wziąć udział w przygotowanych konkursach, w których do wygrania będą firmowe gadżety. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Weekend pełen wrażeń z firmą WIŚNIOWSKI na Enea IRONMAN 70.3 Gdynia LIFESTYLE, Sport - Firma WIŚNIOWSKI przygotowała atrakcje dla wszystkich!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Sport

A to już wiesz?  Finał turnieju piłkarskiego MoneyGram Cup of Nations już 5 sierpnia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy