LIFESTYLE Sport

Sokołów z Marcin Gortat Camp 2016

Sokołów S.A. po raz kolejny był partnerem Marcin Gortat Camp – cyklu wyjątkowych spotkań polskiej gwiazdy NBA z

Data publikacji: 2016-08-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Sokołów z Marcin Gortat Camp 2016
Kategoria: LIFESTYLE, Sport

Sokołów S.A. po raz kolejny był partnerem Marcin Gortat Camp – cyklu wyjątkowych spotkań polskiej gwiazdy NBA z dziećmi.

Sokołów z Marcin Gortat Camp 2016 LIFESTYLE, Sport - Sokołów S.A. po raz kolejny był partnerem Marcin Gortat Camp – cyklu wyjątkowych spotkań polskiej gwiazdy NBA z dziećmi.

Sokołów S.A. – lider rynku mięsnego w Polsce – wspiera  akcje promujące zdrowy tryb życia. Dzieci i młodzież są grupą, w przypadku której takie działania są szczególnie istotne – nadwaga i otyłość wśród uczniów stały się już poważnym problemem społecznym, a statystyki pogarszają się z roku na rok.

Sokołów S.A. od lat aktywnie angażuje się w organizację Marcin Gortat Camp. W ramach tegorocznego Campu treningi odbyły się w pięciu miastach – Toruniu, Rumii, Łodzi, Piasecznie i Krakowie. Ich uczestnicy szlifowali koszykarskie umiejętności pod okiem Marcina Gortata i znakomitych trenerów. Tradycyjnie już dzieciom uczestniczącym w Campach Sokołów przekazał wysokiej jakości produkty, doskonale spełniające potrzeby żywieniowe najmłodszych konsumentów.

Jak co roku, zwieńczeniem Campu był wielki finałowy mecz Gortat Team vs Wojsko Polskie. W jego przerwie odbył się Skill Challenge – sportowe wyzwanie dla zwycięzców tegorocznych Campów, walczących o nagrodę główną – wyjazd do USA na mecz NBA.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim naszym partnerom, a w szczególności firmie Sokołów – mówi Marcin Gortat. – Każdy rodzic powinien zwrócić uwagę na to, jaki produkt kupuje dla swojego dziecka. Od pięciu lat zdecydowałem się korzystać z produktów Sokołowa – to również dzięki nim zdrowo się odżywiam.

Sokołów S.A., wspierając imprezy Marcin Gortat Camp, pomaga realizować dzieciom i młodzieży ich sportowe marzenia, a także zachęca do fizycznej aktywności i pokazuje, jak wiele pozytywnych emocji może przynosić ona każdemu na co dzień – nie tylko podczas treningu z polską gwiazdą NBA.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Sokołów z Marcin Gortat Camp 2016 LIFESTYLE, Sport - Sokołów S.A. po raz kolejny był partnerem Marcin Gortat Camp – cyklu wyjątkowych spotkań polskiej gwiazdy NBA z dziećmi.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Sport

A to już wiesz?  Najważniejsze wydarzenia, mające wpływ na polski sport w minionym stuleciu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy