Wiadomości Branżowe

Rycerze: dla honoru, sławy i sprawiedliwości

Kolejna gra MMO w Wirtualnej Polsce – „Rycerze”.    Wciąż rośnie Strefa Gier MMO Wirtualnej Polski. „Rycerze” (http://rycerze.wp.pl/) to nowa propozycja portalu, dla wszystkich, którzy honor i dumę przedkładają nad bogactwo i gustują w wirtualnych walkach wręcz rozgrywanych, w czasie rzeczywistym, z osobami z całego świata.  Gracz może wybierać spośród setek rodzajów broni, zbroi, tarcz, amuletów oraz pierścieni. Dzięki nim podnosi swoje umiejętności w walce. Kupuje kamienie dusz, by naładować magiczną mocą broń, którą się posługuje. Rozbudowuje posiadłości, tworzy gildie, wznosi zamki. Decyduje o własnym wyglądzie, wybierając z tysięcy możliwych kombinacji, opowiada się też – jak w życiu – po stronie dobra lub zła. Może stać się Rycerzem Światła, wyznawcą króla, idącym do walki dla honoru, sławy i w imię sprawiedliwości. Może też zostać członkiem Hordy Ciemności,

Kolejna gra MMO w Wirtualnej Polsce – „Rycerze”.    

Wciąż rośnie Strefa Gier MMO Wirtualnej Polski. „Rycerze” (http://rycerze.wp.pl/) to nowa propozycja portalu, dla wszystkich, którzy honor i dumę przedkładają nad bogactwo i gustują w wirtualnych walkach wręcz rozgrywanych, w czasie rzeczywistym, z osobami z całego świata. 

Gracz może wybierać spośród setek rodzajów broni, zbroi, tarcz, amuletów oraz pierścieni. Dzięki nim podnosi swoje umiejętności w walce. Kupuje kamienie dusz, by naładować magiczną mocą broń, którą się posługuje. Rozbudowuje posiadłości, tworzy gildie, wznosi zamki. Decyduje o własnym wyglądzie, wybierając z tysięcy możliwych kombinacji, opowiada się też – jak w życiu – po stronie dobra lub zła. Może stać się Rycerzem Światła, wyznawcą króla, idącym do walki dla honoru, sławy i w imię sprawiedliwości. Może też zostać członkiem Hordy Ciemności, sprzeniewierzając się rycerskiej przysiędze i zapełniając komnaty trofeami skradzionymi niewinnym.

„Staramy się różnicować tematykę gier wprowadzanych do naszej strefy MMO – mówi Dominik Lachowicz z Pionu Rozwoju Produktów Wirtualnej Polski – Wśród udostępnianych przez nas darmowych gier WWW jest coś dla miłośników morskich bitew, wojen gwiezdnych, zmagań z obcą cywilizacją i gangsterskich porachunków. Jedna z najpopularniejszych gier, Delirium, dostępna jest również przez telefon komórkowy. Strefa Gier MMO Wirtualnej Polski cieszy się olbrzymim zainteresowaniem użytkowników, zapewniam, że wkrótce zaproponujemy im kolejne pozycje o nowej tematyce.”  

Gry udostępnione przez Wirtualną Polskę – Delirium, Mafia, Dark Orbit, Piraci, Inwazja, Rycerze – pozwalają na prowadzenie rozgrywek z osobami na całym świecie, są toczone w czasie rzeczywistym, umożliwiają też kontakt z innymi graczami poprzez wiadomości w grze, czat i forum.  Gry nie wymagają instalacji. Wystarczy zwykła przeglądarka internetowa.

Rycerze

Gry MMO WP  

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Rówieśnik, przyjaciel, pedofil?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy