LIFESTYLE Sport

Przyjdź na Speedway Grand Prix – liczne atrakcje i wymarzona niespodzianka

Już w najbliższa sobotę na Stadionie Narodowym zobaczymy czołówkę światowego żużla. Duże emocje czekają również w miasteczku

Data publikacji: 2019-05-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Przyjdź na Speedway Grand Prix – liczne atrakcje i wymarzona niespodzianka
Kategoria: LIFESTYLE, Sport

Już w najbliższa sobotę na Stadionie Narodowym zobaczymy czołówkę światowego żużla. Duże emocje czekają również w miasteczku kibica.

Przyjdź na Speedway Grand Prix - liczne atrakcje i wymarzona niespodzianka LIFESTYLE, Sport - Już w najbliższa sobotę na Stadionie Narodowym zobaczymy czołówkę światowego żużla. Duże emocje czekają również w miasteczku kibica.

Już w najbliższa sobotę na Stadionie Narodowym zobaczymy czołówkę światowego żużla. Duże emocje czekają również w miasteczku kibica. To m.in. ekscytujące wirtualne wyścigi motocyklowe i żużlowe gadżety. Jest też atrakcja wyjątkowa: jeden z kibiców w trakcie meczu otrzyma specjalną przesyłkę i znajdzie się w samym sercu wydarzeń.

 

W jaki sposób przesyłka specjalna zostanie dostarczona, pozostanie tajemnicą do ostatniej chwili. Wiadomo, że przygotowała ją firma kurierska GLS, która mocno angażuje się w polski żużel, m.in. jest partnerem turniejów Speedway Grand Prix w Polsce, już trzeci sezon z rzędu jest też głównym sponsorem naszej narodowej kadry. W przesyłce znajdzie się niespodzianka wymarzona dla każdego kibica „czarnego sportu” – przepustka do parku maszyn. Stamtąd, a dokładnie ze strefy GLS dla gości specjalnych, wybrana osoba obejrzy również cztery kolejne biegi. – Kibic, który otrzyma przesyłkę, znajdzie się w samym centrum wydarzeń, w miejscu zwykle niedostępnym dla fanów. Będzie bardzo blisko, niemal na wyciągnięcie ręki, żużlowych mistrzów, przygotowujących się do rywalizacji na torze. Z takiej perspektywy żużel smakuje wyjątkowo. To bezcenne wrażenia, kwintesencja tego wspaniałego sportu – podkreśla Małgorzata Markowska, marketing manager.

 

Emocje czekają też w miasteczku kibica

Tu największym magnesem będą wyścigi motocyklowe, tyle że wirtualne, z wykorzystaniem specjalnych gogli Virtual Reality. Dynamiczny obraz 3D i ruchomy fotel sprawią, że tu również można liczyć na mocne i ciekawe wrażenia. Z kolei w strefie gadżetów do odebrania będą m.in. żużlowe t-shirty. Każdy kibic od razu na stadionie będzie mógł przygotować i wysłać przesyłkę z gadżetami w Punkcie Szybkiej Paczki GLS. Natomiast w strefie relaksu, dostępnej dla wszystkich kibiców, czekają leżaki, pufy oraz kostki do siedzenia. – Liczne atrakcje z pewnością dopełnią znakomitą atmosferę na meczu. Przekonaliśmy się o tym już podczas pierwszego meczu reprezentacji Polski w tym roku w Rzeszowie. Kibice chętnie próbowali swoich sił na wirtualnych motocyklach. Bardzo chętnie korzystali także z możliwości wysłania gadżetów prosto ze stadionu i odpoczywali w strefie relaksu. Zapraszamy na Stadion Narodowy i do naszej strefy kibica – mówi Małgorzata Markowska.

A to już wiesz?  Bieg w Tychach. Pracownicy PRESS GLASS wesprą cel charytatywny

Speedway Grand Prix rozpocznie się w sobotę 18 maja o godz. 19.00 (bramy stadionu będą otwarte od godz. 16.00). To inauguracja tegorocznej rywalizacji najlepszych żużlowców o indywidualne mistrzostwo świata. Dodajmy, że puchar dla zwycięzcy warszawskiego turnieju dostarczy na stadion kurier GLS. Na torze zobaczymy m.in. Macieja Janowskiego (jeśli pozwoli mu na to kontuzja), Bartosza Zmarzlika, Patryka Dudka i Janusza Kołodzieja, czyli czterech naszych etatowych reprezentantów w cyklu Grand Prix. Dodatkowo, z dziką kartą pojedzie Bartosz Smektała. Za faworyta nr 1, nie tylko w tym turnieju, lecz w całym cyklu, uważany jest jednak Tai Woffinden, który wygrał w Warszawie w ubiegłym roku i ostatecznie zdobył też tytuł Mistrza Świata. W tym roku turniej Speedway Grand Prix już po raz piąty odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. W tym sezonie firma GLS Poland jest obecna przy okazji wszystkich występów zawodników polskiej kadry. Strefy kibica przygotuje również w ramach pozostałych dwóch turniejów cyklu Speedway Grand Prix rozgrywanych w Polsce: 3 sierpnia we Wrocławiu oraz 5 października w Toruniu.

 

General Logistics Systems (GLS) Poland to jeden z najważniejszych operatorów na polskim rynku logistycznym. W 2018 roku firma dużo inwestowała, przede wszystkim w zaawansowane narzędzia IT, elastyczne rozwiązania dla dostaw na ostatniej mili oraz infrastrukturę bazową. Europejska sieć GLS obejmuje aktualnie 41 krajów, firma działa też na rynkach amerykańskim oraz kanadyjskim.

 

https://gls-group.eu/PL/pl/home

 

fot. Jarek Pabijan

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Przyjdź na Speedway Grand Prix - liczne atrakcje i wymarzona niespodzianka LIFESTYLE, Sport - Już w najbliższa sobotę na Stadionie Narodowym zobaczymy czołówkę światowego żużla. Duże emocje czekają również w miasteczku kibica.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Sport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy