Wiadomości Branżowe

Platnosci hucznie obchodzą 5 urodziny

Platnosci hucznie obchodzą 5 urodziny
Lider rynku dostawców płatności elektronicznych z okazji 5 urodzin rozpoczyna 10-cio tygodniową akcję promocyjną dla swoich Klientów.Z okazji 5-lecia do dyspozycji Klientów zostały oddane m.in. nowe, bardziej funkcjonalne i przejrzyste strony www.Platnosci.pl, www.PayU.pl oraz www.PayU.com.pl.       W ramach serwisów zaimplementowane zostały nowe ujednolicone logotypy według wspólnej zasady identyfikacji wizualnej. Wszystko celem wzmocnienia rozpoznawalności marki systemów PayU. Uroczystości będą celebrowane online, a już dziś w domenie

Lider rynku dostawców płatności elektronicznych z okazji 5 urodzin rozpoczyna 10-cio tygodniową akcję promocyjną dla swoich Klientów.

Z okazji 5-lecia do dyspozycji Klientów zostały oddane m.in. nowe, bardziej funkcjonalne i przejrzyste strony www.Platnosci.pl, www.PayU.pl oraz www.PayU.com.pl.       W ramach serwisów zaimplementowane zostały nowe ujednolicone logotypy według wspólnej zasady identyfikacji wizualnej. Wszystko celem wzmocnienia rozpoznawalności marki systemów PayU. Uroczystości będą celebrowane online, a już dziś w domenie www.internetoweplatnosci.pl uruchomiona została strona urodzinowa, zawierająca informacje o specjalnie przygotowanych promocjach dla Klientów.

W I etapie obchodów pięciolecia, skierowanym do Merchantów, przez 3 miesiące obecni i nowi Klienci systemu (wykorzystujący w swojej działalności biznesowej usługi Platnosci) mogą korzystać z darmowych kanałów płatności 5 banków: Eurobanku, MeritumBanku, InvestBanku, GetinBanku oraz Banku Pocztowego. Ponadto 1 czerwca uruchomiona zostanie nowa oferta SMS Premium, dająca Klientom wynagrodzenie w postaci 50% z tytułu obrotu na koncie SMS. Jest to najbardziej przejrzysta oferta na rynku, oszczędzająca Klientom konieczność przeliczania wartości brutto i netto.

Z myślą o kupujących – pod koniec czerwca przeprowadzimy akcję, w ramach której, wszyscy którzy płacą w Internecie korzystając z usług Platnosci, będą mogli na stronie urodzinowej www.internetoweplatnosci.pl zarejestrować swoje transakcje i wygrać nagrody w cotygodniowym losowaniu. Będą to niezwykle atrakcyjne konkursy – suma wartości ich nagród to kilkadziesiąt tysięcy złotych – zapowiada Maciej Szmigiel, Manager Platnosci. Mam nadzieję, że tego typu działania zachęcą jak najwięcej osób do dokonywania transakcji w Internecie i oswajania się z ciągle powiększającym się rynkiem e-commerce, w którym płatności on-line stają się standardem – dodaje.

System Platnosci, którego operatorem jest PayU S.A. należące do grupy Allegro, adresowany jest do wszystkich serwisów o charakterze eCommerce, które dla swojej aktywności wymagają profesjonalnych rozwiązań płatniczych. Swoją działalność rozpoczął w maju 2005 roku. Pierwszy rok obecności na rynku przyniósł firmie ponad 350 tys. transakcji i zakończył się obrotami w wysokości 23,5 mln PLN. Serwis generuje obroty rzędu ponad miliarda złotych rocznie (dane za rok 2009 ) obsługując nawet do 50 tyś. transakcji dziennie. Z jego usług korzysta obecnie ponad 2 miliony Klientów i blisko 5 tys. podmiotów internetowych, co daje Platnosci ponad 42 proc. udział w obsłudze badanych sklepów internetowych* (Raport Internet Standard, e-commerce 2009).

A to już wiesz?  Europa pożyczy bankrutom. Kto pożyczy Europie?

Parterami obchodów 5 urodzin Platnosci są: Allegro, Mastercard, Komputronik, Dell, Polcom.

Patronat medialny nad akcją objął Bankier.pl

Wchodząca w skład Grupy Allegro PayU S.A. to firma powstała w listopadzie 2006 r. celem przejęcia obsługi systemów płatności internetowych wydzielonych z PAYBACK Sp. z o.o. Spółka zajmuje się integracją istniejących i tworzeniem nowych usług w zakresie płatności online oraz dostarczaniem narzędzi ułatwiających działalność handlową w Internecie. Łączy innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo i niezawodność technologiczną oferując skuteczne wsparcie dla eBiznesu.

Od 15. czerwca 2007 roku PayU S.A. działa w oparciu o status Agenta Rozliczeniowego uzyskany za zgodą Prezesa Narodowego Banku Polskiego. Umożliwia to spółce prowadzenie systemu autoryzacji i rozliczeń w rozumieniu Ustawy o elektronicznych instrumentach płatniczych (Dz. U. z dnia 11 października 2002 r., Nr 169, poz. 1385 z późn. zm.). Działalność Spółki nadzorowana jest przez Prezesa NBP.

PayU S.A. jest operatorem serwisu Platnosci – lidera na rynku dostawców płatności elektronicznych. Jego usługi kierowane są do wszystkich podmiotów e-commerce działających w Polsce. Dzięki unikalnym rozwiązaniom technologicznym pozwalają na bezpieczną, szybką i wygodną płatność online za towary i usługi dostępne w Internecie, a co za tym idzie przekładają się na postrzeganie wizerunku miejsca w którym dokonuje się zapłaty, jako przyjaznego i dającego komfort zakupów.

PayU S.A. jest operatorem finansowym usługi Płacę z Allegro, dzięki której możliwe jest dopisywanie opłat za niektóre usługi internetowe do rachunku Użytkownika Allegro, oraz szybkie, bezpieczne i bezpłatne dokonywanie i odbieranie płatności za zakupy w tym serwisie.

 

 

Więcej informacji:

Danuta Cabaj

Ciszewski Financial Communications Sp. z o. o.

ul. Bobrowiecka 1A

00-728 Warszawa

kom. 666 813 052

tel. (48 22) 488 41 50, 488 41 80

fax: (48 22) 488 41 75

 

E-mail: [email protected]

www.ciszewskifc.pl

 

A to już wiesz?  Delirium ? pierwsza polska MMOG ? dostępna komórce

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy