LIFESTYLE Sport

Piłkarskie Mistrzostwa Świata Dzieci już w ten weekend!

Piłkarskie Mistrzostwa Świata Dzieci już w ten weekend!
Dziesiątki meczy do rozegrania, sportowy Targ Śniadaniowy i mnóstwo atrakcji. Tak w skrócie można opisać V Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, których finały zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę, 16 lipca, na Stadionie Miejskim Legii

Data publikacji: 2017-07-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Piłkarskie Mistrzostwa Świata Dzieci już w ten weekend!
Kategoria: LIFESTYLE, Sport

Dziesiątki meczy do rozegrania, sportowy Targ Śniadaniowy i mnóstwo atrakcji. Tak w skrócie można opisać V Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, których finały zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę, 16 lipca, na Stadionie Miejskim Legii Warszawa.

Piłkarskie Mistrzostwa Świata Dzieci już w ten weekend! LIFESTYLE, Sport - Dziesiątki meczy do rozegrania, sportowy Targ Śniadaniowy i mnóstwo atrakcji. Tak w skrócie można opisać V Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, których finały zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę, 16 lipca, na Stadionie Miejskim Legii Warszawa.

24 drużyny piłkarskie z 3 kontynentów, dziesiątki meczy do rozegrania, sportowy Targ Śniadaniowy i mnóstwo atrakcji. Tak w skrócie można opisać V Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, których finały zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę, 16 lipca, na Stadionie Miejskim Legii Warszawa. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wejście na stadion od godziny 10:00.

 

Święto fanów piłki i dobrej kuchni

Na wszystkich kibiców, którzy w najbliższą niedzielę przyjdą na Stadion Miejski Legii Warszawa, czeka sportowa rywalizacja i piknikowa atmosfera. Podczas sportowej edycji Targu Śniadaniowego na błoniach stadionu będzie można skosztować potraw typowych dla krajów biorących udział w Mistrzostwach. Organizatorzy zadbali również o zabawy z nagrodami dla najmłodszych uczestników. Będzie można zagrać w gry i zabawy piłkarskie, m.in. jorkyball czy piłkarzyki. Podczas piknikowej części turnieju na dzieci czekać będzie m.in. namiot Lego i dmuchańce. 

 

Continental w grze

Continental Opony Polska jest głównym sponsorem Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej od pierwszej edycji wydarzenia. Firma jest także, od 2011 roku, głównym sponsorem krajowych rozgrywek. W tym roku wszystkim uczestnikom Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka, które odbyły się w kwietniu na warszawskim Bemowie, Continental przyznał nagrodę specjalną – wyjazdy i bilety na mecze rozegrane w ramach Mistrzostwa Europy UEFA Under-21. Dzięki nagrodzie, ufundowanej w ramach kampanii ''Pasja napędzana niemiecką technologią'', prawie 400 dzieci z Domów Dziecka kibicowało wschodzącym gwiazdom futbolu – najlepszym piłkarzom w Europie poniżej 21 roku życia.

A to już wiesz?  KROSS Earth: Nowy wyznacznik mistrzostwa

 

Na tegoroczne Mistrzostwa Świata Continetal Opony Polska przygotował także specjalną konkurencję dla strzelców i bramkarzy – ContiTest. Jej uczestnicy będą musieli wykazać się celnością i trafić do opony Continental zawieszonej w bramce.

 

Gwiazdy telewizji i blogosfery będą strzelać gole

O godzinie 16:00, po finałach Mistrzostw Świata, na głównym boisku stadionu Legii Warszawa zostanie rozegrany mecz Gwiazd: Telewizja vs Internet. Na murawie pojawią się znani piłkarze, aktorzy, dziennikarze i youtuberzy, m.in.: AdBuster, Juras, Człowiek Warga, Tomasz Oświeciński, Jacek Rozenek czy Paweł Deląg, a także Dariusz Dziekanowski, Jacek Krzynówek, Tomasz Kłos i Radosław Gilewicz, Paolo Futre (A.C. Milan), John Collins (Celtic), Rui Barros (Juventus F.C), Frank Verlaat (Ajax Amsterdam) i Siergiej Alejnikow (Juventus F.C).

 

„Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej to nie tylko sportowe emocje i kibicowanie, ale przede wszystkim doskonała zabawa na świeżym powietrzu, w gronie rodziny i najbliższych. Serdecznie zapraszamy na wielkie futbolowe widowisko i sportowy piknik.” – komentuje Ewa Ostapczuk-Wasilewska, Event, Media & Communication Manager Continental Opony Polska.

 

W ubiegłym roku reprezentacja Polski zdobyła brązowy medal. Aby w tym roku zespół biało-czerwonych mógł sięgnąć po tytuł Mistrza Świata potrzebuje przede wszystkim dopingu z trybun. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic do wspólnego kibicowania!

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wejście na stadion 16 lipca (niedziela) od godziny 10:00. Faza pucharowa rozgrywek oraz finał Mistrzostw Świata zostaną rozegrane w godzinach 11:30-15:00.

 

Więcej informacji o Mistrzostwach Świata na stronie www.nadziejanamundial.pl i na profilu Stowarzyszenia na Facebooku: https://www.facebook.com/nadziejanaeuro/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Piłkarskie Mistrzostwa Świata Dzieci już w ten weekend! LIFESTYLE, Sport - Dziesiątki meczy do rozegrania, sportowy Targ Śniadaniowy i mnóstwo atrakcji. Tak w skrócie można opisać V Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, których finały zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę, 16 lipca, na Stadionie Miejskim Legii Warszawa.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Sport

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy