Wiadomości Branżowe

Nowa Cerekwicka w Strefie MP3 Wirtualnej Polski jeszcze przed premierą

W poniedziałek 31 maja swoją premierę będzie miała czwarta płyta jednej z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki pop, Kasi Cerekwickiej. Fani wokalistki mają szansę zapoznania się z piosenkami z albumu zatytułowanego „Fe-Male” już teraz. Dzięki współpracy Sony Music Polska z Wirtualną Polską, płyta – przedpremierowo – jest do odsłuchania w Strefie MP3 portalu (

W poniedziałek 31 maja swoją premierę będzie miała czwarta płyta jednej z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki pop, Kasi Cerekwickiej. Fani wokalistki mają szansę zapoznania się z piosenkami z albumu zatytułowanego „Fe-Male” już teraz. Dzięki współpracy Sony Music Polska z Wirtualną Polską, płyta – przedpremierowo – jest do odsłuchania w Strefie MP3 portalu (kasiacerekwicka.mp3.wp.pl).

Kasia Cerekwicka to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich wokalistek, poruszająca się w klimatach popu i r’n’b. Wielokrotnie nagradzana i nominowana do najważniejszych konkursów muzycznych, takich jak Fryderyki, polski Hit Lata, Bursztynowy Słowik i wielu innych. Długo oczekiwany, czwarty album piosenkarki, na który przyszło fanom czekać prawie trzy lata, zapowiadany jest jako bardziej nowoczesny, bliższy światowym brzmieniom. Czy jest tak naprawdę, można się przekonać już teraz, wystarczy regularnie odwiedzać stronę kasiacerekwicka.mp3.wp.pl w Strefie MP3 Wirtualnej Polski.

Od poniedziałku 24 maja pojawiają się tam kolejne utwory z „Fe-Male”. Do piątku każdy fan Kasi Cerekwickiej będzie mógł poznać album w całości, bezpłatnie i bez potrzeby logowania, jeszcze zanim trafi on na sklepowe półki.

Akcja jest prawdziwą gratką nie tylko dla miłośników twórczości artystki, którzy nie mogą się doczekać premiery „Fe-Male”, ale też dla wszystkich, którzy chcą się dobrze orientować w trendach polskiej muzyki rozrywkowej

kasiacerekwicka.mp3.wp.pl

 

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  AlleRyba wkrótce przypłynie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy