Wiadomości Branżowe

GRUPA 365NET wspiera medialnie Warszawskie Wieczory Olimpijskie

GRUPA 365NET wspiera medialnie Warszawskie Wieczory Olimpijskie
GRUPA 365 NET - agencja działająca w obszarze nowoczesnego cross-marketingu zintegrowanego rozpoczęła właśnie współpracę z Fundacją im. Feliksa Stamma. Jest to kolejny krok w konsekwentnym działaniu GRUPY 365 NET na rzecz wsparcia PR-owego inicjatyw sportowych.Celem Fundacji im. Feliksa Stamma jest propagowanie i upowszechnianie idei sportu i kultury olimpijskiej, praca na rzecz rozwoju i wsparcia wszystkich dyscyplin sportu, a także otwarcie młodym  talentom drogi do olimpijskiej kariery. Fundacja działa zgodnie z wartościami i zasadami, jakimi kierował się najbardziej znany w historii polskiego boksu trener – Feliks Stamm. Nie pierwszy raz angażujemy się w tematy związane ze sportem - mówi CEO agencji Tomasz Orzechowski - ale współpraca z Fundacją Stamm Sport Promotion jest dla nas szczególnie ważna, ten projekt to coś więcej niż promocja, to misja bycia "Ambasadorem Sportu" w Polsce. Pierwszym eventem przy którym

Teaser

GRUPA 365 NET – agencja działająca w obszarze nowoczesnego cross-marketingu zintegrowanego rozpoczęła właśnie współpracę z Fundacją im. Feliksa Stamma. Jest to kolejny krok w konsekwentnym działaniu GRUPY 365 NET na rzecz wsparcia PR-owego inicjatyw sportowych.

Celem Fundacji im. Feliksa Stamma jest propagowanie i upowszechnianie idei sportu i kultury olimpijskiej, praca na rzecz rozwoju i wsparcia wszystkich dyscyplin sportu, a także otwarcie młodym  talentom drogi do olimpijskiej kariery. Fundacja działa zgodnie z wartościami i zasadami, jakimi kierował się najbardziej znany w historii polskiego boksu trener ? Feliks Stamm. 

Nie pierwszy raz angażujemy się w tematy związane ze sportem – mówi CEO agencji Tomasz Orzechowskiale współpraca z Fundacją Stamm Sport Promotion jest dla nas szczególnie ważna, ten projekt to coś więcej niż promocja, to misja bycia “Ambasadorem Sportu” w Polsce. 

Pierwszym eventem przy którym GRUPA 365 NET pracuje z Fundacją im. F. Stamma będzie wydarzenie pod nazwą ?Warszawskie Wieczory Olimpijskie?, które już 4 października 2013 odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Gala ta ma charakter cykliczny, jest corocznym spotkaniem gwiazd sportu oraz osobistości ze świata biznesu, które angażują się w działania wspierające sport. Najlepsi polscy sportowcy oraz przedsiębiorcy zaangażowani we wsparcie sportu w Polsce zostaną podczas tej uroczystej Gali uhonorowani statuetkami ?Ambasador Sportu?GRUPA365NET odpowiada za oficjalne biuro prasowe Fundacji oraz za działania w social mediach.

Więcej na: http://www.fundacjastamma.pl/

Fot. Artur Lazar 

GRUPA 365 NET to innowacyjna agencja działająca w obszarze cross-marketingu zintegrowanego wpieranego najnowszymi osiągnięciami technologii w dziedzinie komunikacji PR.Proponujemy kompleksową obsługę 360 oraz doradztwo w obszarze strategii reklamy, marketingu, promocji i PR. Jesteśmy ekspertami działań online w sieci Internet – gdzie rozwijamy projekty o silnym potencjalne komercjalizacji.
 
NR1WINTERNECIE.pl to nasz adres www i miejsce, o które zabiegamy dla naszych klientów.

Więcej na: http://www.NR1wINTERNECIE.pl 

A to już wiesz?  "Yes, yes, yes" najpopularniejszym sformułowaniem 2006 roku

http://www.grupa365net.pl oraz http://www.facebook.com/grupa365net 

 

 

 

Źródło GRUPA 365 NET. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy